RN60D35R7FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60D35R7FBSL
JLCPCB Part #
C1430645
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 35.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors