TNPW0402176RBETD
MFR.Part #
TNPW0402176RBETD
JLCPCB Part #
C1719590
Description
-55℃~+125℃ 176Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount