RLR07C1R43FMB14
MFR.Part #
RLR07C1R43FMB14
JLCPCB Part #
C1477775
Description
-65℃~+150℃ 1.43Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors