TNPW040215K0BHED
MFR.Part #
TNPW040215K0BHED
JLCPCB Part #
C1714356
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS