TNPW0402150RBYTD
MFR.Part #
TNPW0402150RBYTD
JLCPCB Part #
C4100057
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount