TNPW0402100RBYTD
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW0402100RBYTD
JLCPCB Part #
C4107279
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount