TNPW040212K4DEED
MFR.Part #
TNPW040212K4DEED
JLCPCB Part #
C2130481
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS