TNPW040210K0BXED
MFR.Part #
TNPW040210K0BXED
JLCPCB Part #
C1730222
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS