TNPU12069K10BZEN00
MFR.Part #
TNPU12069K10BZEN00
JLCPCB Part #
C3938893
Description
-55℃~+125℃ 250mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS