TNPU12062K10BZEN00
MFR.Part #
TNPU12062K10BZEN00
JLCPCB Part #
C3963583
Description
-55℃~+125℃ 2.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS