TNPU1206931RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206931RAZEN00
JLCPCB Part #
C4211123
Description
-55℃~+125℃ 250mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS