TNPU120682K5BZEN00
MFR.Part #
TNPU120682K5BZEN00
JLCPCB Part #
C4216964
Description
-55℃~+125℃ 250mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS