TNPU12068K25BZEN00
MFR.Part #
TNPU12068K25BZEN00
JLCPCB Part #
C4299440
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS