TNPU1206768RBZEN00
MFR.Part #
TNPU1206768RBZEN00
JLCPCB Part #
C4022000
Description
-55℃~+125℃ 250mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS