RC1206FR-1319R6L
MFR.Part #
RC1206FR-1319R6L
JLCPCB Part #
C6638595
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS