TNPU1206374KBZEN00
MFR.Part #
TNPU1206374KBZEN00
JLCPCB Part #
C4262565
Description
-55℃~+125℃ 250mW 374kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS