SMBG22A-E3/52
MFR.Part #
SMBG22A-E3/52
JLCPCB Part #
C3715189
Description
-55℃~+150℃ 16.9A 1uA 22V 24.4V 35.5V 600W TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS