TNPU120635K7AZEN00
MFR.Part #
TNPU120635K7AZEN00
JLCPCB Part #
C4232038
Description
-55℃~+125℃ 250mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS