TNPU12063K57AZEN00
MFR.Part #
TNPU12063K57AZEN00
JLCPCB Part #
C4305674
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS