TNPU12062K20AZEN00
MFR.Part #
TNPU12062K20AZEN00
JLCPCB Part #
C4019054
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS