TNPU12062K20BZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU12062K20BZEN00
JLCPCB Part #
C2091100
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS