TNPU1206252RBZEA00
MFR.Part #
TNPU1206252RBZEA00
JLCPCB Part #
C3919405
Description
-55℃~+125℃ 250mW 252Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS