TNPU120643K2AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU120643K2AZEN00
JLCPCB Part #
C4342646
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS