TNPU12061K96BZEN00
MFR.Part #
TNPU12061K96BZEN00
JLCPCB Part #
C4337876
Description
-55℃~+125℃ 1.96kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS