TNPU1206191KAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206191KAZEN00
JLCPCB Part #
C4222555
Description
-55℃~+125℃ 191kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS