TNPU120619K1AZEN00
MFR.Part #
TNPU120619K1AZEN00
JLCPCB Part #
C4050677
Description
-55℃~+125℃ 19.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS