TNPU120617K4BZEN00
MFR.Part #
TNPU120617K4BZEN00
JLCPCB Part #
C4231675
Description
-55℃~+125℃ 17.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS