SG73S2BRTTD2743F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2743F
JLCPCB Part #
C6679010
Description
-55℃~+155℃ 274kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS