TNPU120613K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU120613K0AZEN00
JLCPCB Part #
C4151790
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS