TNPU120633K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU120633K0AZEN00
JLCPCB Part #
C3939395
Description
-55℃~+125℃ 250mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS