TNPU1206127RBZEN00
MFR.Part #
TNPU1206127RBZEN00
JLCPCB Part #
C4099321
Description
-55℃~+125℃ 127Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS