TNPU08059K53BZEN00
MFR.Part #
TNPU08059K53BZEN00
JLCPCB Part #
C4314463
Description
-55℃~+125℃ 125mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS