BFC238341134
MFR.Part #
BFC238341134
JLCPCB Part #
C6132335
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 130nF 500V、1.4kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS