TNPU080593K1AZEN00
MFR.Part #
TNPU080593K1AZEN00
JLCPCB Part #
C4313664
Description
-55℃~+125℃ 125mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS