TNPU080513K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU080513K0AZEN00
JLCPCB Part #
C4337647
Description
-55℃~+125℃ 125mW 13kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS