TNPU08058K25BZEN00
MFR.Part #
TNPU08058K25BZEN00
JLCPCB Part #
C4243837
Description
-55℃~+125℃ 125mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS