Y00152K37000B9L
MFR.Part #
Y00152K37000B9L
JLCPCB Part #
C3504495
Description
-55℃~+125℃ 2.37kΩ 250mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D4.1xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS