TNPU0805270KAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805270KAZEN00
JLCPCB Part #
C3997908
Description
-55℃~+125℃ 125mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS