TNPU080519K6AZEN00
MFR.Part #
TNPU080519K6AZEN00
JLCPCB Part #
C4272372
Description
-55℃~+125℃ 125mW 19.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS