TNPU08051K96AZEN00
MFR.Part #
TNPU08051K96AZEN00
JLCPCB Part #
C4309789
Description
-55℃~+125℃ 1.96kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS