TNPU080512K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU080512K0AZEN00
JLCPCB Part #
C4114028
Description
-55℃~+125℃ 125mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS