TNPU06034K64AZEN00
MFR.Part #
TNPU06034K64AZEN00
JLCPCB Part #
C4069410
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS