TNPU060342K2BZEN00
MFR.Part #
TNPU060342K2BZEN00
JLCPCB Part #
C4329490
Description
-55℃~+125℃ 100mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS