TNPU060334K8AZEN00
MFR.Part #
TNPU060334K8AZEN00
JLCPCB Part #
C4196412
Description
-55℃~+125℃ 100mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS