TNPU06032K55BZEN00
MFR.Part #
TNPU06032K55BZEN00
JLCPCB Part #
C4314203
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.55kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS