TNPU06032K49AZEN00
MFR.Part #
TNPU06032K49AZEN00
JLCPCB Part #
C4002127
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS