RN55E3502BRE6
MFR.Part #
RN55E3502BRE6
JLCPCB Part #
C1790953
Description
-65℃~+175℃ 125mW 35kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors