Y16297K68000T0R
MFR.Part #
Y16297K68000T0R
JLCPCB Part #
C3997450
Description
-55℃~+150℃ 100mW 7.68kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount