BAV101-GS08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BAV101-GS08
JLCPCB Part #
C17667894
Package
SOD-80
Description
100V 100nA@100V 1V@100mA 250mA 50ns SOD-80 Switching Diodes ROHS