TMCMA0G106MTRF
MFR.Part #
TMCMA0G106MTRF
JLCPCB Part #
C1954436
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2Ω@100kHz 4V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS